Біметалеві радіатори опалення АЛТЕРМО у Харкові
Про нас

Про нас

  «Офіційний дистрибутор Алтермо в Харкові» і харківській області

«Офіційний дистрибутор Алтермо в Харкові» і харківській області - основна діяльність компанії - це продаж, просування і популяризація біметалевих радіаторів ТМ Алтермо.

На ринку опалювального обладнання, наша компанія з 2007 року пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг, продаж, поточне і післягарантійне обслуговування систем опалення, водопостачання і каналізації.

Виробляються батареї в Україні, на заводі, що належить ТОВ "Літіз" в місті Полтава. На всі моделі діє гарантія 5 років.

Для того щоб сервіс підтримувався, важливо правильно заповнити гарантійний талон, який знаходиться в кожній упаковці.

Професійні консультанти допоможуть точно розрахувати кількість секцій, потрібне для обігріву вашої кімнати і ви зможете підібрані радіатори купити в Харкові, в нашому магазині. За попереднім погодженням, вам буде оформлена доставка. Професійні монтажники, якісно і в найкоротші терміни, встановлять куплені вами прилади. Крім того, всі супутні товари і фурнітуру для підключення, ви так само можете придбати в нашій компанії.

Обирайте перевірену часом марку. У Алтермо відсутні здешевлюючи фактори, які можуть вплинути на якість і споживчі характеристики виробів. Кожен елемент коштує витрачених грошей. Полтавські батареї оптимальні для установки в центральні міські системи. Найбільш часто їх використовують в багатоповерхових будинках, де підвищений тиск і часто неякісний теплоносій. Так само їх встановлюють і в приватний сектор, тобто автономне або індивідуальне опалення. Будьте впевнені, де б ви не застосували наші біметалічні радіатори опалення, вони дадуть вам максимум тепла за вкладені в них кошти.

 

 

Відомості про компанію

Загальна інформація
Назва
Біметалеві радіатори опалення АЛТЕРМО у Харкові
Телефони
Показати всю інформацію про компанію